היסטוריה אמיתית של הבורא של צ’יפנדייל, מקרי מוות חריגים בפשע מאורגן.

קללת הצ’יפנדייל מספרת את הסאגה המלוכלכת. ציור תמונה של ריקוד זוהר, סקס, שברון לב, התנקשויות אפשריות ורצח ממשי. הרעיון המבריק של סטיב לנצל את שוק הליבידו הנשי הבלתי מנוצל היה גראנד סלאם. אבל איך הונו התחלק בין אנשים שאין להם דם בנרג’י נשאר בגדר תעלומה. ואיך זכה סוכן FBI לחלוק בעיזבונו?

המרדף הבלתי פוסק של ג’סי במשך יותר מ-30 שנה יביא לו סוף סוף את יומו בבית המשפט. ואחרי שבית המשפט שקל את כל העדויות, השופט יכריז עליו כמנהל האחוזה של סטיב באנרגי. אבל לסיפור הזה עדיין אין סוף טוב. החיפוש שלו נמשך היכן חבוי האוצר. בדפים אלה מוקפים תמלילים ממשיים של בית המשפט, הודאות וקבצי FBI שלא נחשפו שיסבירו כיצד במשך עשרות שנים, העבריינים יצאו משם עם הונאה ובגידה.

התוכנית שלהם לא נחשפה או נחשפה על ידי אף עורך דין או שופט במשך שנים. דמיינו את עצמכם כחוקר פרטי או כתב חוקר כשאתם עוקבים אחר עקבות הכסף, איום אחד של ראיות המוביל לרמזים אחרים כשאתם מצטרפים לג’סי במצוד הזה אחר האוצר החסר. טיול זה לוקח אותך לסיור במערכת המשפט שלנו. אתה תראה עד כמה קשה לאדם עני ללא ייצוג הולם על ידי עורכי דין לעבור את הסכסוך המשפטי של הליכי בית המשפט. תלמד איך העשירים יכולים לערער את החוק ולצאת מזה.

וסוג האנשים העשירים שאנחנו מדברים עליהם לא משלמים שום השלכות. השגת כל המידע הזה על העשירים והחזקים ייקח עבודה של חוקר פרטי מהשורה הראשונה. אבל ג’סי השיג את זה בעיקר בעצמו. כל העדויות שלא נראו קודם לכן שהוא צבר במשך כמעט 30 שנה נמצאות בחלק התצוגה של הספר הזה. הדפים האלה מלאים במידע על איך הוא פירס את הצעיף שלהם.

לחבר את הקונספירציה הזו כמו שהיית עושה פאזל. עותק של התיק המקורי של EASEBE ENTERPRISES INC Corporation הוא בין מסמכים רבים אחרים שתקראו על האיום הראשון של ראיות שהניעו את גלגליו להסתובב לעובדה שלא הייתה צוואה מקורית. ואז פתאום הופיע עותק של הצוואה. עורכי דין שהיו אמורים לעבוד אצלו היו או לא מוכשרים או שילמו כדי לשמור אותו בחושך. הוא התמיד, אפילו כשחברים ובני משפחה אמרו לו שהוא איבד את שפיותו.

הוא הקריב כסף שילדיו היו צריכים עבור מזון וביגוד כדי לשלם לעורכי דין, ועדיין יש לו חשבון די גדול עם משרד עורכי דין מלא בהונאה, הונאה וקילומטרים של תככים שנמתחים עד ציריך, ז’נבה, בלגיה והקטנה. מדינה לוקסמבורג. הסיפור האמיתי ישאיר אתכם נדהם עד כמה רחוק חלק ילכו כדי להגשים את תאוות הבצע שלהם. נתיב הכסף המוביל לתאגיד פגז בפנמה, מרכז לבנקים בארה”ב ואירופה להימנע מדגלים אדומים על עסקאות חסרות מצפון יפתח את עיניכם לעולם שרבים שמעו עליו רק בתיאוריות קונספירציה. רק תחשוב על עוגמת הנפש של אדם שידע שהוא אמור להיות מיליונר, מיליונים עם שמו על זה, אבל בכל זאת הוא לא הצליח להשיג את זה כי האנשים ששלטו בזה אפילו עד כדי ביצוע מעשים פליליים סירב לוותר עליו. זה הוביל לכך שג’סי סובלת מכאב חמור יותר ממה שאי פעם תוכל לדעת.

נהיה אפילו פיזי אחרי כל כך הרבה לילות ללא שינה וצופה במשפחתו נאבקת כשהם לא היו צריכים להיות. יש אנשים שתוהים איך זה ירגיש ללכת בנעליים אחרות. איך אתה חושב שהיית מרגיש אם היית יורש העצר של ג’סי עצוב שלא היית יכול לשבת עליו כשאתה קורא את הסיפור של ג’סי? יווצרו דעות רבות וייווצרו רגשות. גם הצער וגם המיאוס ימלאו את דעתכם ואת לבכם ואתם, הציבור, תדעו את האמת ותמיד תדעו שדעתכם חשובה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *